СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

СЕД CleverForms

Управління документообігом, постановка та контроль завдань, робота з контрагентами

Про систему електронного документообігу CleverForms

Система електронного документообігу (СЕД) CleverForms побудована як відкрита система, яку можна налаштувати під конкретні бізнеспроцеси і завдання. Налаштовуються і моделюються структури підприємств з розгалуженою ієрархією, розробляються форми документів, довідників, тарифів, звітів тощо.

У вбудованому конструкторі форм налаштовуються права доступу до операцій по роботі з даними (перегляд, друк, підпис тощо), проходження документів та їх узгодження. На основі API платформи можна швидко розробляти зовнішні додатки, отримувати чи передавати дані в інші системи згідно розроблених правил.

Завдання, які вирішує СЕД CleverForms

 • Обробка великої кількості вхідної/вихідної кореспонденції
 • Внутрішня взаємодія між співробітниками компанії
 • Гнучке налаштування прав доступу для користувачів
 • Постановка задач та контроль виконання
 • Обмін електронними документами з контрагентами
 • Застосовування електронних цифрових підписів (ЕЦП)

Що дає бізнесу впровадження СЕД CleverForms

01

Зниження витрат на папір та інші матеріали для документообігу, оскільки весь процес переноситься в електронний формат.

02

Збільшення продуктивності роботи, оскільки документи можна швидко створювати, редагувати та надсилати в електронному вигляді.

03

Покращення якості обслуговування клієнтів, оскільки зменшується час на обробку документів та покращується точність їх обробки.

04

Підвищення безпеки документів, оскільки вони зберігаються в електронному вигляді на захищених серверах з можливістю обмеження доступу до них.

Рішення для бізнесу

01Модулі та функціонал СЕД CleverForms

СЕД CleverForms розроблено як модульну систему, що дає можливість компонувати різні конфігурації під потреби Замовника
Рішення для бізнесу

02Ліцензування СЕД CleverForms

Просте ліцензування серверного системного ПЗ

Серверна частина СЕД CleverForms працює на ОС Linux та не використовує будь-яке ліцензійне ПЗ третіх сторін.

Просте ліцензування клієнтів

Е-Архів не використовує клієнтські ліцензії. Кількість зареєстрованих користувачів не обмежена і залежить від структури компанії та потужностей серверного обладнання.

Просте ліцензування серверної частини

СЕД CleverForms — це одна ліцензія на один сервер чи кластер.

Просте ліцензування СУБД

Використовується СУБД PostgreSQL з відкритою ліцензією, будь-яке ліцензійне ПЗ третіх сторін не використовується.

Рішення для бізнесу

03Технічні можливості

 • Робота необмеженої кількості користувачів, рівнів доступу та підрозділів з побудовою відповідної ієрархічної структури підприємства
 • Робота з об’єктами системи залежно від наданих прав доступу користувачу та положення в ієрархії системи
 • Проста розробка довідників, документів, процесів та зв’язків між ними без залучення програмістів у вбудованому редакторі форм, процесів та друкованих форм.
 • Можливість розробки складних форм з використанням формул та прорахунком даних з полів вводу та довідників. За допомогою API проста інтеграція форм з веб сайтами клієнта та обмін даними (кабінети клієнта, заяви, анкети, калькулятори та е-комерція).
 • Створення, модифікація та налаштування шаблонів друкованих форм
 • Можливість створення документів з використанням шаблонів, в т.ч. із можливістю застосування налаштованого «Майстра документів»
 • Реєстрація внутрішніх, вхідних та вихідних документів з налаштуваннями індивідуальної нумерації
 • Централізоване зберігання внутрішніх та зовнішніх документів компанії із зручним функціоналом сортування, пошуку та фільтрації даних за різними атрибутами об’єктів системи
 • Можливість забезпечення кожного користувача внутрішнім електронним цифровим підписом для фіксації дій користувачів з документами, а також автентифікація в інформаційних системах
 • Передача, зберігання та, за необхідності, наскрізне шифрування всіх даних на рівні відповідності рівню сертифікації Г2 до захисту інформації.
 • Інтеграція з системою електронної взаємодії поштово — портального рішення Національного банку України (ППР Web-FD НБУ)
 • Інтеграція з системою електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)
 • Відкрите API з доступом до всіх елементів системи
 • Обмін даними із зовнішніми партнерами або клієнтами
 • Календар подій для планування та контролю важливих заходів з нагадуванням на пошту, SMS сповіщеннями та Push сповіщеннями на екран

Основні переваги СЕД CleverForms

01

Простота доступу. Хмарний сервіс

Доступ до системи в режимі 24/7/365 незалежно від місця розташування користувача. Працює з будь-якого пристрою з сучасним веб-браузером без додаткового ПЗ. Дані будуть надійно захищені навіть за умови втрати ноутбуку чи смартфону.

02

Мінімальні технічні вимоги

Апаратне забезпечення робочих місць користувачів, що використовують клієнтські робочі місця CleverForms, може мати мінімальні технічні вимоги. ПК, ноутбуки та інші пристрої не потребують значних ресурсів, оскільки основне навантаження зосереджується на серверній частині системи.

03

Гнучкість налаштування

СЕД CleverForms – це система, яка адаптується до потреб і завдань вашої компанії. За її допомогою можна  налаштувати алгоритми проходження погоджень документів, а також самостійно розробляти та змінювати форми документів, довідників, звітів тощо.

04

Застосування ЕЦП / КЕП

Застосування та перевірка КЕП від всіх кваліфікованих надавачів послуг, використання ЕЦП з внутрішнього центру сертифікації ключів.

05

Економія на антивірусному ПЗ

Вся робота виконується у вебдодатку, тому захисту потребує лише серверна частина. Не потрібно придбання ліцензійного антивірусу для клієнта.

06

Просте адміністрування

Адміністрування та оновлення зводиться до налаштування і оновлення сервера і не вимагає адміністративної підтримки клієнтських місць.

Є питання або потрібна консультація?

Телефонуйте або замовте дзвінок!

Контакти